Saint Adalbert Polish Language School

WELCOME TO THE NEW SCHOOL YEAR 2023-2024!

Teaching Staff

Preschool group of 3 and 4 year old - Maria Florek

Kindergarten - Jolanta Lipiński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grade III – Małgorzata Krupińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

English / Polish Class

Singing - Maria Kolęda